Evinizi veya Odanızı Airbnb’de Kiraya Vererek Para Kazanın

Ekstra kazanç mı elde etmek istiyorsunuz?

Biraz müsait zaman ve müsait bir oda. Airbnb ile ev sahipliği yapmaya başlayarak gelirinizi katlamak için tüm yapmanız gereken bu. Bir girişimci olmak ve kendiniz için çalışmak isterseniz veya tam zamanlı bir işiniz varsa ve boş zamanınızda ekstra para kazanmayı umuyorsanız, Airbnb’de aradığınızı bulabilirsiniz.

Hangi aralıkta ve ne sıklıkta ev sahipliği yapacağınızı seçebilirsiniz. Dairenizdeki bir boş odayı paylaşabilir, bir dahaki sefere şehir dışına çıktığınızda evinize ev sahipliği yapabilir ya da varsa bir tatil evi için bir giriş oluşturabilirsiniz. Airbnb, sizin kullanmadığınız veya müsaitliği olan ek bir odanızı veya evinizi sizin için kazançlı bir hale getirebilir.

Ev Sahibi Olarak Başlama

Müsait ev veya oda ilanı vermek için olan süreç oldukça hızlı ve kolay – Odanın tanıtımını yapıyorsunuz, resimleri yüklüyorsunuz ve seyahat edenleri konaklatmak üzere evinizin uygun olduğu tarih aralıklarını işaretliyorsunuz.

Kazançlarınız

Airbnb ile tahmini ne kadar kazanabileceğinizi merak ediyor musunuz? Aşağıda belirttiğimiz linke tıklayarak Airbnb ev sahiplerinin sizin bölgenizdeki tahmini kazançları görebilirsiniz.

Misafirler sistem üzerinden evinize rezervasyon yaptıklarında ödemeyi gerçekleştireceklerdir ve ödemeler ev sahiplerine rezervasyondan 24 saat sonra ulaşacaktır.

Ödemenizi Airbnb’den seçtiğiniz ödeme türüyle talep edebilirsiniz (banka Hesabınıza para transferi ya da diğer seçenekler ile).

Ev Sahibine Destek

Eğer ev sahibi olarak misafirlerinizi ağırlıyorsanız, Airbnb misafirlerinizi ağırlarken sizi güvenli ve rahat hissettirmek adına her türlü desteği sağlayacaktır.

Evinizden uzakta olduğunuz zaman size ait eşyaların ve evinizin güvenliğinden mi şüpheleniyorsunuz? Airbnb sizin yanınızda: Kazaların ve zararların olduğu nadir durumlarda Airbnb ev sahipliği yaptığınız zamanlardaki misafir kaynaklı 1 milyon dolara kadar olan zararı karşılamaktadır.

Bu tarz durumlarda size ekstra bir mali yük olmayacaktır. Diğer yandan evinizde kalan ziyaretçilerle ilgi olarak, Airbnb ile seyahat eden herkes profil fotoğrafı, e-posta adresi ve telefon numarası ekleme yükümlülüğündedir. Ek güvence olarak, evinizde kalan misafirlerden sisteme resmi kimlik yüklemelerini tavsiye edebilirsiniz.

Ülkenizi Şehrinizi Tanıtın

Ev Sahipliği yapmak aynı zamanda şehrinizin güzelliklerini göstermeye ve tanıtmaya olanak sağlar. Evinizi ziyaret eden bir turistten konaklamalarının son gününde ülkenizin sadece meşhur turistik yerlerini gördüklerini duymak biraz sinir bozucu olabilir.

Dünyanın her yerinden gelen misafirlere ev sahipliği yaparken aynı zamanda mahallenizi güzel yapan ve bölgenin yerel restoranlarını ve dükkanlarını misafirlerinize tavsiye edebilir, yerel favori mekanlarınıza da yardımcı olabilirsiniz.

Şimdi ev sahipliği yapmaya başlayın, kendi maceranız için para kazanın!

BURADAN kayıt olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler>>>Yazıyı Oku
+