Yazarak Para Kazanmak

100 adet özgün makale yazdırılacak.
Konu:
İnternetten para kazanma yolları (genel),
Blog yazarak para kazanmak,
Sosyal sitelerden para kazanmak (Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube vs.),
Affiliate marketing (satış ortaklığı),
Makale yazarak para kazanmak ve aklınıza gelebilecek her türlü online kazanç fikirleri uygundur. Burada önemli olan, yazılacak olanların emek karşılığında gerçekten para kazandıracak fikirler olmasıdır.

İşi 4-5 kişiye bölmekten yanayım, çünkü tek bir kişi bir süre sonra aynı şeyleri tekrarlamaya başlar. Eğer ekip olarak çalışanlar varsa doğrudan tüm işi verebilirim. Özel mesaj ile teklif gönderebilirsiniz.

Her makale minimum 400 kelime olmalıdır. 400-600 kelime arası uygundur. Bazen konu uzar gider, makale 1000 kelime olur. Hiç sorun değil. Yeter ki ne anlatmaya çalıştığınızın farkında olun.

Ödeme: %50 peşin, %50 iş teslimi.

Yukarıda verdiğim örnek, forumlarda makale yazdırmak isteyen bir blog yazarı tarafından verilen ilanın bir benzeridir. Makalenin özgün ve benim blog içeriği ile uygun olması için ilan üzerinde değişiklikler yaptım. İlan şablonu aynen forumda yayınlanan ile aynıdır. Bunun gibi daha yüzlerce ilan olduğuna emin olabilirsiniz.

Acil paraya ihtiyacı olan biri için yazarak para kazanmak en doru girişimdir. Yazdığınız her makale nakit para demektir. Forumlarda çeşitli konularda makale yazdırmak isteyenlerin bıraktığı ilanlara teklif verebilirsiniz. Ayrıca siz şartlarınız ile birlikte gereken açıklamayı içeren bir şablon hazırlayıp tüm ilgili forumlara konu açarak makale yazdırmak isteyenlere erişebilirsiniz.

Tabii ki burada işinizi ciddiye almanız ve kurnazlık peşine düşmek gibi bir hata yapmaktan kaçınmanız gerekiyor. Belki yazdığınız bazı yazıların bir kısmında kopya içerik kullanarak birkaç kişiyi aldatabilirsiniz. Fakat bu sizin yazarak para kazanma maceranızı daha başlamadan bitirir.

Forumlar, herkesin sanal bir kimlik kullanarak kendi fikirlerini açıkça dile getirdiği platformlardır. Eğer forumları doğru kullanırsanız gerçekten çok faydalı alanlardır. Burada yapacağınız bir hata ile sizi yerin dibine sokar ve dolandırıcı ilan ederler. Bir daha yazarak para kazanmayı bırakın kimseyle o forum üzerinden alışveriş yapamazsınız.

Fakat işin birde güzel tarafı var. Forumlar işinin hakkını vereni kısa sürede hak ettiği yere çıkartır. Yaptığınız işe karşılık aldığınız olumlu yorumlar size referans olur ve bir anda makale siparişi patlaması yaşarsınız. Bunu yaşayan çok makale yazarı olduğunu görüyorum ve talebi karşılamakta zorlanınca kendilerine bir yazar ekibi kurmak gibi mantıklı bir çözüm geliştirmişler. Dilerseniz yazarak para kazanma projenizi bu tür ekiplerden birine dahil olarak ta yürütebilirsiniz. Siz yeter ki yaptığınız işte dürüst olun.

İnternetten para kazanmak, yalanlar üzerine kurulu bir hayal dünyası değildir. İş hayatının her alanında olduğu gibi internetten para kazanmak isteyenlerin de yakasına yapışan asalaklar her zaman olacaktır. Zaten bu işin keyfini kaçıran asalak sınıfı da umut tacirleridir. Kendinizi bunlardan korumanın en çıkar yolu; mantık dışı hayali vaatler veren, ısrarla yapacağınız işin çok kolay olduğunu savunan ve zenginlik vadeden insanlardan kaçmaktır. Bu işin kolayı yok, internetten para kazanmak = çalışmak. Bu tür uyarıları neden sürekli ve ısrarla yaptığımı merek edenler mutlaka olacaktır. Amacım, sektörde çok fazla umut taciri olduğunu bilerek hareket etmenizi sağlamak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir