Twitter ile internetten para kazanmak

twitterKlasik bir anlatımla internet teknolojisinin milyarlarca kişi tarafından kullanılması, giderek artan sayıda oluşan sosyal paylaşım sitelerinin kullanımını arttırmaktadır. Birçok kişinin bu sosyal ağlar üzerinden dünyanın her noktasında arkadaşlıklar ve dostluklar edinmesine olanak sağlamıştır. Bunun doğal bir sonucu olarak ta, sosyal ağların sağladığı insan potansiyelini gören ve faydalanmak isteyen girişimcilere para kazanmanın yollarını keşfetmelerine imkan vermiştir.

Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım ağlarında insanların birbirleriyle anlık iletişim kurmalarından yola çıkılarak düşünülen online pazarlama teknikleri geliştirilmiştir. Twitter’ın en büyük özelliği olan anlık iletişim ve paylaşım şekli, insanların satın alma şekillerindeki anlık karar vermeleri ile örtüşmekte ve ciddi bir pazarlama aracı olarak önümüze çıkmaktadır.

Twitter’dan para kazanmak ve iyi bir gelir elde etmeniz için, aktif ve bağlantısı fazla bir üye olmanız en önemli unsurdur. Para kazanmanın yollarını ararken Twitter gibi bir platformun bu amaçla da kullanılması doğal bir olgu. Bağlantılarınız ne kadar fazla olursa, sizin para kazanma fırsatını yakalamanız da o kadar çoktur. Twitter’da sürekli olarak arkadaşlıklar kurarak, samimi ve düzgün ilişkiler sağlayarak, bağlantı sayınızı elinizden geldiğince arttırmaya çalışmalısınız.

Online pazarlama, az iş gücü ile ama sıkı ve ciddi bir çalışmayla internetten para kazanma yolunda müthiş bir imkandır. İnternette bulabileceğiniz bünyesinde birçok ürün ve hizmet barındıran ürün bankası tabir edebileceğimiz siteler bulabilirsiniz. Bu sitelere kayıt olarak onaylandığında size twitter üzerinden para kazanmanın yolu açılmış demektir. Sonrasında, talep gören ve ilgi çeken bir ürün reklamını twitter’da yayınlayın ve takipçilerinize reklamın tanıtımını gerçekleştirin. Takipçilerinizin bu reklamınız üzerinden alım yapmasını sağladığınız ve satışlarınızı çoğalttığınız oranda da gelirinizi arttırırsınız. Twitter, oldukça hızlı büyüyen ve gelişen bir platform olduğundan yeni arkadaşlıklar ve takipçiler edinmeniz sizin daha fazla para kazanmanızı sağlar. Online pazarlama, oldukça popüler bir iş olduğundan birçok firma sadece tanıtım amaçlı reklamlar ile tıklama başına ücret ödüyorlar. Eğer sizin hala bir Twitter üyeliğiniz yoksa hemen üye olmalı ve eğlenceli, bir o kadar da imkanı geniş Dünya’ya adımınızı atmalısınız. Hem kazanın hem de yeni dostluklar kurun!

Rev Twt dediğimiz uygulama, TBM ( Tıklama başına maliyet ) ile bağlantılı olan tweetlerinizden para kazanmanızı sağlayan bir platformdur. Rev Twt, twitter’a yabancı olan kişiler için gönderilen tweetler, twitter sayfanıza gönderdiğiniz mesaj veya paylaşımları içerir. Rev Twt için bir hesap açmalısınız ve incelenmesini beklemelisiniz. İnceleme bittikten ve onaylandıktan sonra birçok ürünün reklam ve tanıtımlarını yapmanıza olanak sağlayacaktır. Bu reklamlar tıklama başına ödeme yaptığından ne kadar çok tıklanırsa o oranda gelir edeceksiniz.
Anlaşılacağı üzere, twitter ile para kazanmak sadece üye olmak ile sağlanmıyor, çok ama çok bağlantı kurmanız, iyi ve sıkı bir çalışmayla anlattığımız uygulamaları kavrayarak yerine getirmeniz para kazanmanızı sağlayacaktır. Başlangıçta bu biraz zaman alabilir ancak, sabırlı olmanız gerekmektedir.

Çoğu kişiye göre twitter’a üye olmak ve orada bulunmak eğlence amaçlı gelebilir. Ancak son zamanlarda büyük şirketlerin de pazarlama çalışmalarından müşteri tepkilerini alma, satış ve tanıtım çalışmalarına kadar uygulamalarında kullanılmaktadır. Büyük bir paylaşım ağı olduğundan belli kesimlere odaklı ve ilgili olan insanlarla sayısız mesaj paylaşımı sağlamaktadır. İki veya üç yıl gibi kısa bir sürede %1500 oranında tweetlerinde artış sağlamış olan twitter’ın sosyal paylaşım ağları içindeki yeri yadsınamayacak kadar güçlüdür. Twitter’dan para kazanmak, Twitter’ın büyümesi oranında daha da kolaylaşacaktır ki, bu kaçınılmaz bir sonuçtur.

Tıklama başına kazanç pek çok kişiyi artık tatmin etmediği için vizyon sahibi girişimciler twitter üzerinde affiliate marketing sistemini kullanıyor. Bunu nasıl yapmanız gerektiği ise master kazanç eğitim videolarında örnekler ile çok güzel bir şekilde açıklanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir