Online Satış Ortaklığı Veren Firmalar (Türk Siteler)

Daha önce yazdığım pek çok makalede online satış ortaklığı yapmayı düşünenler için sistemin nasıl işlediğini anlatmıştım. Şimdi ortaklık yapacak ürünleri nasıl ve nerede bulacağınızı açıklamak istiyorum. Aslında satış ortaklığı veren Türk firmalar için tek tek arama yapmanıza kesinlikle gerek yok. Zaten tek bir tıklama ile istediğiniz şirkete ortaklık yapmanıza fırsat tanıyan güvenilir Affiliate network siteleri bizim için bu firmaları bir araya topluyor. Siz bu affiliate network, yani Türkçe anlamıyla satış ortaklığı ağlarına yayıncı olarak üye olduğunuzda tek bir çatı altında yüzlerce firmaya ulaşabiliyorsunuz. Yüzlerce reklam veren ve binlerce yayıncıyı aynı çatı altında toplayan bu satış ortaklığı ağları ödemenizi düzenli olarak banka hesabınıza yapıyor. Ayrıca bu ağlara yayıncı olarak üye olmak istediğinizde kesinlikle sizden ücret talep edilmiyor.

1- Admitad

102 adet şirket ile çalışan Admitad, alanında en iyilerden biridir. Son derece basit ve kullanışlı olan yönetim paneli sayesinde dilediğiniz firmaya tek bir tıklama ile ulaşmanız mümkün. Satış ortaklığı veren Türk siteler hakkında her ayrıntı panel üzerinden veriliyor. Hangi firmanın ne tür kazanç modeli ile ne kadar kazanç imkanı verdiği gibi her ayrıntıya yönetim panelinden kolayca ulaşmak mümkün. Tıklama oranları ve kazançlar yönetim sayfanızda en ince ayrıntısına kadar görsel grafikler ile ayrıntılı bir şekilde veriliyor. Tüm veriler anlık olarak aktarıldığı gibi günlük, aylık, yıllık veya program bazlı kazanç analizleri yapabiliyorsunuz. Elde ettiğiniz kazançlar sizin belirlediğiniz banka hesabına dönemsel olarak yatırılıyor. Admitad alt yapısını tercih eden 90’dan fazla satış ortaklığı veren Türk firmasına tek bir panelden erişim sağlamak istiyorsanız BURADAN kayıt olabilirsiniz. Çığ gibi büyüyen bu affiliate ağına sürekli yeni reklam verenler eklendiği için mutlaka size uygun bir satış ortaklığı bulabilirsiniz.

2- ReklamAction

ReklamAction ailesine BURADAN katılarak yüzlerce tanınmış markaya tek bir tıklama ile satış ortağı olabilirsiniz. Profesyonel yazılımı ve güçlü alt yapısı ile çok detaylı bir raporlama sistemine sahip olan ReklamAction, yayıncılara kazançlarını en ince ayrıntısına kadar inceleme fırsatı sunuyor. Ödemeler dönemsel olarak sizin belirlediğiniz banka hesabına yapılıyor. Yönetim paneli Türkçe dil desteğine sahip olduğu için tüm işlemleri kolayca yapmak mümkün.

3- GelirOrtakları

100’den fazla firmaya ev sahipliği yapan GelirOrtakları, ödemeleri hiç aksatmayan saygın bir affiliate network şirketidir. Yayıncı olarak kayıt olduğunuzda karşınızda satış ortaklığı veren Türk firmalar sıralanır. Hangi firmanın ne kadar komisyon verdiğini ve tür kazanç fırsatları sunduğunu görebilirsiniz. Elde ettiğiniz kazançları anlık olarak gösteren ayrıntılı raporlama sistemi sayesinde linklerin tıklanma oranı, kazanç miktarı ve daha pek çok ayrıntıyı görebiliyorsunuz. Hak ettiğiniz kazançlar aylık dönemler halinde dilediğiniz banka hesabına aktarılıyor. Kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyen ve bu sayede ülkemizde hızla yükselen GelirOrtakları, her geçen gün daha fazla reklam veren ve yayıncı kazanıyor. Sizde GelirOratkları ağına BURADAN yayıncı olarak katılarak satış ortaklığı veren firmalara tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Yukarıda size önerdiğim web siteleri satış ortaklığı veren yüzlerce şirkete ev sahipliği yapıyor. Ortak olmak istediğiniz ürünler için size ne kadar komisyon teklif edildiğini ve nasıl bir kazanç modeli sunulduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca sisteme yeni satış ortaklığı veren şirketler eklendiğinde bunları yönetim sayfasında görebildiğiniz gibi size yeni eklenen kampanyalar hakkında e-mail de gönderiliyor. Böylece yeni fırsatlar siz arayış içinde olmasanız bile sizin ayağınıza geliyor. Affiliate marketing sisteminde firma seçimi kazanç miktarını doğrudan etkilediği için satış ortaklığı veren sitelerin güncel listesinin sürekli elinizin altında olması çok önemlidir.

Böylece satış ortaklığı veren firmaların listesine nasıl ulaşacağınız konusuna da açıklık getirmiş olduk. Daha önce firmaları veya ürünleri hangi alanlarda ve ne tür stratejiler kullanarak tanıtmanız gerektiği konusunda pek çok makale yayınladım. Şimdi, elinizde ortaklık yapacak yüzlerce firma olduğuna göre artık bir yerden başlamanız gerekiyor.

Online satış ortaklığı nedir? – Bu kategoride elimden geldiğince, örnekler vererek sistemin mantığını anlatmaya çalıştım. Yazılar biraz uzun olabilir ama bu konuya çok yabancı olan girişimcilerin sistemin işleyiş biçimini çözmeden para peşinde koşması yanlış olur. Bu yüzden üşenmeden karşınıza çıkan her türlü dokümandan faydalanmaya çalışmalısınız.

Zaten yazdığım pek çok makale sıfır sermaye ile bu işten para kazanmak için neler yapmanız gerektiği konusunda size fikir verecektir. Belki çok fazla ayrıntıya girmedim ama internetten para kazanmak için özellikle sosyal sitelerde nasıl bir çalışma yapmanız gerektiğini elimden geldiğince açıklamaya çalıştım.

Eğer planlı bir şekilde mantıklı girişimler yaparsanız satış ortaklığı veren siteler sayesinde ufak bir servet kazanmanız bile mümkün. Sonuçta burada hem şirketler hem de sizin çıkarınıza bir ortaklık söz konusu olduğu için herkes hayatından memnun. Firmalar reklam parası ödemek yerine size komisyon ödemeyi tercih ederek farklı bir pazarlama stratejisi uygulamış oluyor. Aslında burada en kazançlı çıkan bireysel olarak satış ortaklığı yaparak para kazanan girişimcilerdir. Sonuçta sosyal medya, forumlar ya da blog yazarak bu işi yapanlar sıfır sermeye ile internetten para kazanma fırsatı yakalamış oluyor.

3 Yorum

  1. Merhaba.
    Ben bugün ilk defa internetten para kazanma diye bir şeyle tanıştım. Verdiğiniz bilgiler beni daha çok etkiledi ve bu işi yapabileceğimi düşünüyorum. Aslında memurum ama biraz fiziksel tembel olduğum için bu işi çok sevdim. Sıfırdan başlamam gerekiyor ve keşke bilgilerinize daha çok erişebilecek şansım olsa. Yinede bu bilgiler sayesinde bir yerden başlayacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir