Nasıl zengin olunur?

nasil-zengin-olunurArif Y. kazançları hakkında bir günlük tuttu. Bu sistemi kullanarak parasını nasıl kazandığını tam olarak gösteriyor. Bu aile reisi daha önce ufak bir şirketle çalışmaktaydı. Şimdi sıra dışı bir durum ortaya koyuyor.

Yedi günde nasıl zengin olunur?

1. Gün

Basit bir kayıt formu kullanarak kayıt oldum ve banka kartı ile yatırım için para yatırdım. Devam etmek istemediğimde paramı %100 geri alacağımı biliyordum. İlk gün bakiyem 5.000 Dolar ve büyük bir beklentiyle yatırım yapmaya başladım. Yardım sayfası sayesinde ilk yatırımımı kolayca yaptım. Nasıl mı? Gerçekten bu kadar basit olabilir mi? Evet, uyudum ve ertesi gün işten sonra neler olacağını görmek istedim.

2. Gün

İşe vardığımda doğal olarak en kısa sürede yatırımların sonucunu görmek istedim. Başladığımdan beri sadece 12 saat geçmişti. Kayıt olduğum genel bakış sayfasına gittim. Kahve fincanım neredeyse elimden düşecekti. Bu doğru olamazdı! Bakiyem 12.500 Dolar olmuştu. Uyurken bu özel internetten para kazanma tekniği ile neredeyse 7.500 Dolar kazanmıştım. Hemen hesap yöneticimle iletişim kurdum. Ancak o, bu duruma benim kadar şaşırmadı. Hatta bu tür şeylerin sıklıkla meydana geldiğini ve aslında normal olduğunu söyledi. Bunun ardından işim hakkında çok fazla düşünemedim.

3. Gün

Artık gerçekten seziyorum. Sistem açık bir şekilde kaynak yöneticileri ya da hisse senedi aracıları tarafından anlaşılabilecek karmaşık bir sistem değil. Çok kolaydı ve nasıl çok fazla para kazanabileceğimi açık bir şekilde görebiliyordum. Öğretim zamanında Londra ve New York’ta yatırım günü hakkında bir makale yazdım. Daha deneyimli bir yatırımcının petrol, altın ya da hisseler gibi her gün para birimlerine trilyonlarca Dolar yatırım yapıldığını söylediğini hatırlıyorum. Bunu anlamak çok kolay olmamıştı. Ancak bir yatırımcının her dakika herhangi bir çaba harcamadan binlerce Dolar kazandığını anlamak olasıydı. Ve bir şekilde bu yatırım hepimize bu fırsatı sunuyor. Bu belki de insanlığın gördüğü en güçlü internetten para kazanma aracı. Üçüncü gün hesabımda 15 dakika harcadım ve ardından bir 30 dakika daha harcadım. Yatağa girmeden önce hesabımın bakiyesi 24.450 dolardı. Parayı nasıl kullanabileceğimin hayalini kurmaya başladım. Bir anda kredi kartı borcumdan tamamen kurtulabileceğimi gördüm. Belki bir araba bile alabilirdim. Ancak ne kadar kazanacağımı görmek için biraz daha beklemek istedim.

4. Gün

Bugün çalıştığım bankanın müdürü bana ne kadar çok param olursa o kadar çok kazanabileceğimi söyledi. Böylece daha fazla yatırım yapmaya başladım. Günün sonunda hesap bakiyem 38.800 dolar olmuştu. Bütün bir yılda bu kadar para kazanmıyordum! Bu harika internetten para kazanma sistemi ile sadece birkaç gün sonra eşim ve çocuklarımla dünyayı gezecek kadar param olmuştu. Ancak onlar hala başarımı bilmiyorlardı. Bir çocuk bakıcısı buldum ve aklımızın ucundan bile geçmeyecek bir restoranda rezervasyon yaptım. Ama bu inanılmaz öyküyü eşime anlatırken her şey mükemmel olmalıydı. Bu parayla her iki çocuğumda sorunsuz bir şekilde eğitim görebilir, eşim isterse işinden ayrılabilir ve hayatımızı ciddi bir şekilde iyileştirebilirdik.

5. Gün

5. gün tüm bunların ne kadar ciddi olduğunu fark ettim. Bakiye artık 100.000 dolar olmuştu. Ancak bu inanılmaz neşeyle birlikte bir korku da içimi kaplamıştı. Para gerçekten hesabımdaydı ancak bunu nasıl yönetecektim? Bu noktada yatırım şirketi bana yardım etti. “Çok sayıda milyoner yarattığımız için artık bizim milyonerlerimizle ilgilenecek bir departmanımız var.” 100.000 Euro barajına ulaşıp VIP Club’ın bir parçası olduğunuzda varlığınızı nasıl yönetebileceğinizle ilgili tavsiyeler alıyordunuz. Elbette bir dilek listem vardı. Öncelikle ödemem gereken 8000 dolar borcum vardı. Ardından elbette çocukların eğitimi için ayırmak istediğim bir miktar vardı. Ayrıca annem ve babamın ikinci balayı için özel bir hediyem olmalıydı ve bir dileklerini yerine getirmeliydim. Bir BMW galerisine giderek X5 test ettim. Ancak neredeyse 60.000$’ı vermek istemedim. Tüm bu işler aynı şekilde devam ederse arabayı kredi çekmeden alabilecek olduğumu bilmek bile tek başına inanılmazdı. Üstelik bu internetten para kazanma tekniği ile tüm bunları hiç zorlanmadan yapabilirdim.

6. Gün

6. günde telefonumdaki istatistikleri doğrudan kontrol ettim. İşe bir limuzinle gitme eğlencesine sahip olduğum için acelem yoktu. Bu ucuz olmasa bile patronum ve iş arkadaşlarımın suratlarındaki ifadeyi görmek buna kesinlikle değerdi. Gerçekten de kendimi ünlü biri gibi hissettim. Ardından işten ayrılıp ayrılmama gerektiğini düşünmeye başladım. Neden bu kadar az para için patronumun işte bana bağırmasına izin veriyordum? Üstelik daha az çalışarak ve daha rahat bir şekilde para kazanabiliyordum… İstifa dilekçemi patronuma verirken iş arkadaşlarıma da abartı bir hediye paketi verdim. Eşim bunu biliyordu ve ayrıca karşımdaki suratlar piyango çıktığıyla ilgili dedikodularla eğleniyordu.

7. Gün

Bugün Pazar. Pazar günleri daima tatildi ve bu değişmedi. Ancak hesabım Pazar günü büyümeye devam ediyordu. Yatırım piyasaları her gün açık ve hesap bakiyem büyümeye devam ediyordu. Üstelik ben kahve içerken, gazete okurken ya da ailemle vakit geçirirken büyümeye devam ediyordu. Bugün son gün olduğu için kesinlikle bir ekran görüntüsü alacağım ve sizler de gerçekleri söylediğimi göreceksiniz böylece hiçbir şüphe duymadan inanabileceksiniz. Hesap bakiyem inanılmaz bir şekilde 375.000 dolar oldu. İlk haftamda bu özel internetten para kazanma sitemi ile 300 bin dolardan fazla kazandım. Kayıp riski yaşamamak istediğimden bu noktada paramın büyük bir kısmını çektim. Üstelik aslında risk söz konusu bile değildi. 75.000 doları hesabımda bırakıp 300 bin doları kişisel banka hesabıma aktardım. Bu işlemin ardından daha beş dakika bile geçmeden banka müdürü beni aradı. Bana şunu sordu; hesabınıza 300 bin dolar geldi. Bu paranın kaynağı nedir?” Ona parayı özel bir internetten para kazanma tekniği ile kazandığımı söyledim. Telefonda kısa bir sessizlik oldu. Ardından bana bunun kendi aklına da geldiğini, bankanın hizmet verdiği ve bu kaynaktan bu kadar çok para kazanan ilk müşterinin ben olmadığımı söyledi. Ardından beni, yatırım fırsatlarını görüşmek üzere davet etti. Üstelik bu geçmişte takibe düşen borçlarım nedeniyle kredi kartı vermeyi reddetmesinin hemen ardından oldu. Kredi kartını ise özellikle beklenmeyen bir şey olduğunda tüm faturaları ödemek amacıyla adeta yalvararak istemiştim. Şimdi bankanın şefi beni özel bir partiye davet ediyor. Her şey nasıl bu kadar hızlı değişebilir?

Uyarı; bu makale bir reklam yayınıdır. Yukarıda bahsi geçen sistem fazla risk teşkil ettiği için reklam linkleri yayından kaldırılmıştır.

2 Yorum

  1. Hocam öncelikle bunu yazan bir Türk mü merak ettim, biraz sahte koksa da yalan şeyleri herhalde burada yazmazsınız ya da siz de zengin olurdunuz değil mi:)

    1. Abdullah bey, bu bir reklam metni. Daha önce reklam almıştık, ancak hayal ürünü (sahte) olduğunu anladığımız için reklam linklerini yayından kaldırdık. Tahmin ettiğiniz gibi sahte bir hikaye.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir