Napolyon ile internetten para kazanmak

napolyonNapolyon ile internetten para kazanmak daha kayıt sırasında başlar. Daha kayıt sırasında dahi para kazandıran nadir sitelerden olan Napolyon, hesap bilgilerinizi tamamlayan her üyesine 9.000 Nap (9TL) kazandırıyor.

İnternetten para kazanmanın yolları gün geçtikçe artıyor. Napolyon da bu alanda hızlı bir ilerleme kaydeden sitelerden biridir. Kayıt sırasında, cep telefonu numarasını giren üyelerine 1.000 Nap (1TL) kazandırıyor. Cep telefonu bilgilerinizi siteye kayıttan sonra cebinize gönderilen onay kodunu sitede belirtilen alana girin ve anında 1.000 Nap kazanın. Sonraki süreçte Napolyon’da katılım göstereceğiniz her uygulama karşılığında para kazanmaya devam edeceksiniz. Kayıtlı olduğunuz e-posta adresinize gelen her reklamı görüntüleyerek kazancınızı arttırın. Napolyon’da verilen görevleri uygulamaya geçirdikçe, üyelik dereceniz artar. Yüksek üyelik derecesi çok daha kazanç anlamına gelir.

Anket doldurarak para kazanma eylemine devam edebileceğiniz Napolyon’da, daha pek çok değişik uygulama ile kazanç elde etmek mümkün. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz profil bilgilerine uygun olarak gönderilen size özel reklamlar sayesinde sürekli kazanmaya devam edeceksiniz. Ayrıca size yolladıkları reklamları Facebook’ta paylaşarak, bu reklamlara tıklayan kişiler sayesinde de para kazanma şansınız var. Bu süreçte geniş bir takipçi sayısı olan bir Facebook sayfasına sahip olmanız çok büyük avantajdır. Bu sayede kısa sürede çok fazla kişiye ulaşarak, çok iyi bir gelir elde etme fırsatını olabilir.

Sadece kayıt sırasında verdiğiniz cep telefonuna yollanan reklamları okuyarak bile para kazanabilirsiniz. Bu nedenle cep telefonu numaranızı verirken dikkatli girmeye özen gösterin. Kazancınızı arttırmak için bilinmesi gereken en önemli konuysa; Napolyon’u ne kadar fazla kişiye tavsiye ederseniz, o kadar çok kazanırsınız. Üyelik sınıfınıza göre size 200 arkadaşınızı Napolyon’a davet etme şansı tanınır. Davet ettiğiniz kişiler profil bilgilerini tamamladığında, siz de para kazanmış olursunuz. İnternetten para kazanmanın yollarını arıyorsanız, Napolyon fazla bir çaba göstermeden kazanç elde edebileceğiniz güzel bir sitedir. Daha pek çok özelliği ve avantajı barındıran sistem ile siz de internetten basit adımlarla para kazanabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz daha pek çok araştırma sitesi bulunmaktadır. Bunları yapacağınız araştırmalar ile bulabilirsiniz. Yabancı anket siteleri çok daha iyi kazanç getirir. Dikkat etmeniz gereken tek nokta her anket doldur para kazan vaadi veren her siteye güvenmemektir. Bu siteleri seçerken sizden önce bunlardan ödeme almış firmaları seçmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir