En Etkili İnternetten Para Kazanma Yolları

Pek çok kişinin sizin gibi internetten para kazanmak için can attığını, fakat sadece sabırlı bir şekilde çalışmaya devam edenlerin başarılı olduğunu gözden kaçırmayın. Her gün tıpkı sizinle aynı arayış içinde olan binlerce insan burayı ziyaret ediyor. Ve ben ısrarla aynı şeyi söylüyorum; eğer kolay para kazanma beklentisi ile buraya geldiyseniz kaybetmeye mahkumsunuz!

Evet, internetten para kazanma fikrine bakış açınız her şeyi değiştirir. Eğer ya tutarsa mantığı ile hareket edecekseniz bundan sonra yazacaklarım sizin ilginizi çekmeyecektir. Ben bu konuda ciddiyim, gerçekten paraya ihtiyacım var ve planlı bir çalışmaya hazırım diyorsanız, size emek vermeniz karşılığında kesinlikle para kazandıracak üç tane yöntem tavsiye edebilirim. Hemen gözünüz korkmasın, planlı çalışmadan kastım; ilk üç aylık süreçte günde iki saat, sonraki süreçte ise, haftada 5-6 saatlik çalışmayı ifade ediyor.

1) Affiliate marketing (online satış ortaklığı); bu yöntem doğru uygulandığı zaman harika sonuçlar veren bir girişimdir. İnternetten para kazanmak için yapacağınız tüm aramalarda karşınıza çıkacağına eminim. Fakat pek çok insan yine işin kolayına kaçarak, Google Adwords üzerinden ücretli reklam vermek suretiyle satış ortaklığı yapmaktan bahseder. Tabi ki bu şekilde yapılan girişimler kısa sürede sonuç verebilir ve somut bir uygulamadır, ancak affiliate marketing sadece bundan ibaret değildir.

Bu işi yapacaksanız her ayrıntısını bilmeniz ve her koldan saldırmanız gerekir. Affiliate marketing, esnek bir yapıya sahiptir ve sistemi mükemmel yapan da aslında budur. Blog yazarak veya sosyal siteler üzerinden sıfır sermaye ile başlayabilirsiniz, hatta forumlar ve ilan siteleri bile affiliate marketing için kazanç fırsatları sunar.

Affiliate marketing nedir?

Müşteri veya üretici ile muhatap olmadan başkalarına ait olan ürünleri internet ortamında tanıtmaya çalışmaktır. Sizin yaptığınız tanıtım çalışmaları ile satılan her üründen komisyon almaya hak kazanırsınız. Bunun nasıl takip edildiğini merak ediyorsanız, burada açıkladım.

Nereden başlamak gerek; internet ortamında insanlara ulaşma şansınız olan her alanda satış ortaklığı yapılabilir. Bu işin temelini doğru ürünleri seçmek ve bunları potansiyel müşteriyle buluşturmak oluşturur. Bunu sağlamanın birçok yolu vardır. Sadece bilmeniz gereken ufak ayrıntılar var ve size para kazandıracak olan da bunlar.

Öncelikle sistem nasıl işliyor, satış ortaklığı veren hangi ürünler daha kazançlı, hangi reklam yöntemleri potansiyel müşteriye kısa yoldan erişmemize fırsat veriyor gibi ayrıntılara ihtiyacınız var. Burada bunların hepsini tek tek açıklamam mümkün değil. Zaten buna da hiç gerek yok. Bilgi satın alınabilir. Ve bunun için ihtiyacınız olan 98 TL’dir.

İnternetten para kazanmak için tavsiyeler veren binlerce blog ve ücretsiz doküman bulabilirsiniz, ancak bunlar size zaman kaybettirmekten başka bir işe yaramaz. Kimse kendi kazanç sırlarını ulu orta paylaşmak istemez ve genelde yüzeysel bilgiler verilir. Asıl kilit noktalar her zaman gizemli kalır ve zaten parayı kazandıran bunlardır. Bu yüzden en kısa yoldan ilerlemek varken maceraya hiç gerek yok. Ben bu yüzden internetten para kazanmak isteyen tüm girişimcilere Türkiye’de yayınlanan tek profesyonel affiliate marketing eğitimi olan, GooMass eğitim kitini tavsiye ediyorum. Eğitim setine buradan erişebilirsiniz.

2) Blog yazarak para kazanmak; satış ortaklığı ile inanılmaz uyumlu olan ve birlikte yapıldığında harika sonuçlar veren bir diğer somut internetten para kazanma yöntemidir. Sabırlı bir çalışma ile orta vadede kesin ve sürdürülebilir kazanç garantisi vardır. Bunu orta vadeli yatırım olarak düşünebilirsiniz. Müşteri odaklı bir blog, size üç ay sonra meyve vermeye başlar ve bu blog yayın hayatına devam ettiği sürece size kesintisiz olarak para kazandırır. Üstelik asıl emek vermeniz gereken süre sadece ilk üç aylık zaman dilimiyle sınırlıdır. Bu süreçten sonra sadece düzenli kontroller ve haftada bir tane makale paylaşmanız bile blog sitenizi ayakta tutacaktır.

Affiliate marketing ile bir arada yürütülecek olan blog yazarlığında en önemli aşamalar; konu seçimi, içerik hazırlamak, arama motorlarında yükselmek için tanıtım çalışmaları ve tabi ki ürünlerin tanıtım yazılarıdır. Tüm bunlar belli bir düzen içinde yürütülmelidir ki gelecek vadeden bir yatırım olsun.

Nereden başlamak gerek; sürdürülebilir kazanç hedefli konu seçimi, blog nasıl açılır, potansiyel müşteri hedefli içerik hazırlamak, tanıtım çalışmaları ve tabi ki en önemlisi ürünler için tanıtım yazıları hazırlama çalışmaları için GooMass yazarak kazanma eğitimine 39 TL karşılığında buradan ulaşabilirsiniz.

Blog açmak kolaydır, önemli olan niş konu seçmek, seo uyumlu içerik hazırlamak ve ziyaretçi kaynağımız olan Google arama motorunda blog sitenizi görünür kılmaktır. Tüm bunları profesyonel ellerden öğrenmenin tabi ki bir bedeli var, fakat doğrudan sonuca gitmenin en kolay yolu bilgiyi satın almaktır.

3) Makale yazarak para kazanmak; makale yazarlığı, sürekli bir efor gerektirmesine rağmen ek kazanç niteliğinde gelir elde etmenin en garantili yoludur. Burada ek kazanç derken sizin gösterdiğiniz performansa göre değişen bir miktardan söz ediyorum. Bu kazanç aylık 250 TL olabileceği gibi 1500 TL’ye kadar çıkabilir. Bu işe ayırdığınız zaman ve ne kadar hızlı yazdığınız gibi pek çok etken burada kazanç oranını etkiler.

Nereden başlamak gerek; Hemen paraya ihtiyacı olanlar için en ideal internetten para kazanma yöntemi olduğu kesindir. Eğer makale yazmakla ilgili daha önceden bir tecrübeniz varsa saatler sonra bile yazdıklarınız nakit paraya çevrilebilir. Yoksa, size yine GoogMass yazarak para kazanma eğitimini tavsiye ediyorum. Seo uyumlu makale yazma tekniklerini, bunları nerede veya nasıl pazarlamanız gerektiğini ve diğer tüm ayrıntıları buradan bu eğitime ulaşarak öğrenebilirsiniz.

İnternetten para kazanmanın sırrı; sistemi doğru ellerden öğrenmekte gizlidir. Aslında ortada sizden gizlenen bir sır veya herhangi bir sihir falan yok. Sadece ortalığı kirleten çok fazla gereksiz bilgi ve yanıltıcı yöntemler var. Bu piyasa umut tacirliğine son derece elverişli bir yapıya sahip olduğu için insanların sırtına semer vurmaya hevesli çok insan var. Bunlardan korunmak için özellikle kolay para kazanma vaazları verenlerden uzak durmalısınız.

Neden GooMass!

Yukarıda da belirttiğim gibi, üç kuruş kazanan herkes ahkam kesmeye başladığı için bu piyasada aşırı bilgi kirliliği var. Böyle bir ortamda yolunuzu bulmak gerçekten güçtür. Yapılacak olan en mantıklı girişim saçmalıklara kulaklarınızı tıkamak ve somut getirisi olan yöntemleri öğrenmek için profesyonel yardım almaktır. Bu ülkede bunu sağlayan tek kaynak GooMass olduğuna göre, 98 TL verip işi uzmanından öğrenebilirsiniz.

GooMass, online pazarlama alanında uzman olan iki girişimci tarafından hazırlanmış bir eğitim programıdır. Zaten bu sektörde gösterdikleri performansı gördüğünüzde ne kadar haklı olduğumun farkına varacaksınız. GooMass birkaç tıklama ile bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bir yazılımdır. Eğitim menüleri planlı ve düzenli bir biçimde sıralanmıştır.

Uygulamalı, görsel ve video destekli verilen eğitimler sayesinde en acemi girişimcilerin bile dersleri kolayca kavraması amaçlanmış. Kafanıza yatmayan herhangi bir konu olması durumunda destek hattına bağlanıp yardım talep edebilirsiniz. Sadece 4-5 sayfa (PDF) içeriğe sahip sözde internetten para kazanma eğitimleri ile GooMass asla kıyaslanamaz.

Bu sektörde size para kazandıracak olan gizli anahtar bilgidir. Pek çok insan affiliate marketing hakkında az çok bir şeyler biliyor, ancak hepsi para kazanamıyor. Çünkü bildikleri eksik, yetersiz ya da onların doğru sandığı şeyler çoktan güncelliğini yitirmiş durumda. İnternet, sürekli gelişen ve her dakika yeni bir gelişmenin yaşandığı bir alandır. Bu alandan para kazanmak için tüm bu yeniliklerin farkında olan güncel bir eğitime ihtiyacınız var. İşte size tüm bunları sağlayacak olan GooMass internetten para kazanma kitidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir