Dosya paylaşarak para kazanmak

turbobitNEDİR BU TURBOBİT?

Turbobit upload ettiğin dosyaları ilgili forumlarda paylaşman ve o dosyaların indirilmesi sonucu sana para kazandıran sitedir.

NE KADAR KAZANIRIM?

Turbobit şimdiye kadar tahminlerimize göre 1 Milyon Dolar kazandırmış bir sitedir ve ödeme yapmaya da devam ediyor. Bazı arkadaşlar çok kısa sürede 1000 Dolar kazandıklarını söylüyorlar ve ödeme kanıtları da var. Eğer günde 1 saatini bu işe ayırırsan kısa sürede 1000 Dolarları aşabilirsin. Tabi buda şu zamanda çok yüksek bir paradır. Bu siteyi kullanarak internetten para kazanan kişi sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden pek çok rakibiniz olacak ve sizin aradan sıyrılmanız için faydalı paylaşımlar yapmanız lazım.

HANGİ DOSYALAR EN ÇOK KAZANDIRIR?

BEN EN ÇOK KAZANDIĞIMDAN EN AZ KAZANDIĞIMA DOĞRU SIRALADIM İŞTE O SIRA;

Oyun (En çok kazandıran dosyalardır. Benim 1 yıl boyunca 4 siteden 2’si ingilizce 2’si Türkçe siteden kazandığım 789 dolar.)

Müzik, Film, Program (Çok Çalışmama Rağmen Az Kazandığım Dosya Türleri)

1000 İNDİRME BAŞINA NE KADAR KAZANIRIM?

İnanmayacaksınız ama eğer dosyanız 1,5 GB ÜSTÜ İSE TAM 17 DOLAR evet, yanlış okumadınız bu gerçek!

TURBOBİT’İN DİĞER UPLOUD SİTELERİNDEN FARKI NEDİR?

Ftp çok hızlı, uploaderler için bu yönü süper, İndirme yüzdesi %3’ü geçince para hesabınızda. Bilinmiş bir site kullanıcılar indirmeye yarışıyorlar. İndirme yeri çok kolay bulunuyor. Teknik servis çok hızlı, 24 saat içinde cevap geliyor. Ödemeler her 2 haftada bir Cuma günü yapılıyor. Diğer sitelerde para hesabınıza geçmesi için yüzde 99 tamamlanması lazım. Oyun, film, müzik, program linklerini şikâyet edilmedikçe silmiyorlar.

Upload sitelerinden oldukça yüksek kazanç sağlayan binlerce kişi var. Peki bu sitelerden nasıl daha fazla para kazanabiliriz. Bu soru son zamanlarda forumlarda çok karşımıza çıkıyor. Mesela siz bir upload sitesine dosya upload ettiğiniz zaman o dosyanın belli bir süresi olur ve o süreyi geçti mi dosyalarınız silinir. Onun için dosyalarınızı düzgün takip etmelisiniz. Bir forum veya bloğa dosyanızı tanıtmak için konu açtığınız zaman konunuzun şu şekilde olmalı:

Dosya Adı: Örnek
Örnekle İlgili Bilgiler
Sistem Gereksinimleri:
Fotoğraflar:
Varsa Birde video iyi olur.

Bunları yaptıktan sonra konularınıza dikkat edin, yöneticiler ile aranızı iyi tutun. Konuya gelen yorumları takip edin ve kesinlikle cevaplayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir