Anket Doldurma Siteleri

anket-doldurma-siteleriAnketle para kazanmak isteyenlerin ısrarla aradığı online anket şirketleri büyük bir kazanç fırsatı sunmuyor olsa bile en azından ekstra gelir hedefleyenler için bir miktar kazanç potansiyeli taşıyor. Anket doldurarak para kazandıran siteler daha çok basit bir teknik ile online kazanç isteyenlere hitap eden bir yapıya sahip olduğu için çok aranıyor. Eğer diğer para kazanma fikirleri size yabancı geliyorsa veya başarısız olacağınızı düşünüyorsanız anketle para kazanma işine el atabilirsiniz. En başta tüm yerli markalar ile çalışan popüler anket siteleri hakkında bil toplamanız gerekiyor. Bu işin başlangıç sürecinde bu şirketleri bulmak ve tabi ki üye olmak yer alıyor. Anket doldurma siteleri genel olarak aynı mantık ile hareket eden firmalardır. Size belli ödüller karşılığında kendilerine araştırma çalışmalarında kendi fikirlerinizi dile getirmeniz için ödül teklif ederler. Bu ödüller her firma için farklı olmakla birlikte genelde daha cazip olması acısından nakit olmaktadır.

Anket doldurma siteleri birçok marka için çalışma yapmakta ve gönderdikleri anketler genel olarak iş yaptıkları firmaların istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Daha uzun olan araştırmalar sizin daha fazla vaktinizi alacağı için genelde bunlara daha büyük ödüller konuluyor. Her anket sitesi aynı oranda ödeme veya anket teklif etmez. Aslında pek çoğu size uygun olan anketleri göndermek için sizin üyelik sırasında verdiğiniz bilgilerinizden faydalanır. Bu yüzden anket doldurarak para kazanmak için kayıt olacağınız şirketlerin sizden istediği çeşitli ayrıntıları vermeniz oldukça önemlidir. Pek çok kişi bu aşamayı önemsiz gördüğü ve ayrıntılarını eksik bıraktığı için anket alamıyor. Evet, bu belki biraz sıkıcı bir aşama olabilir, ancak şirketlerin size anket teklifi vermesi için sizin nasıl bir tüketici olduğunuzu bilmesi gerekir. Anketle para kazanmak zaten başlı başına bir online kazanç fikrinden çok basit bir ek kazanç yöntemi olarak algılanmalıdır.

Eğer biraz geniş bir araştırma yapma şansınız olduysa zaten online para kazanma fikirlerinin kısıtlı olmadığını ve onlarca yöntemler para kazanma şansınızın var olduğunu görmüş olmanız gerekiyor. Sadece anketle para kazanmak ile sınırlı kalmak büyük olasılıkla size tatmin edici bir para kazanma imkanı vermez. Biz eğer internet konusunda yeni bir girişimci iseniz anketle para kazanma işini yürütürken diğer yandan diğer kazanç yöntemlerini öğrenmek için çaba göstermenizi öneriyoruz. En azından blog yazmak ya da sosyal paylaşım siteleri üzerine yapılacak çeşitli faaliyetler ile nasıl para kazanılacağı konusunda ilerlemeye çalışmanız gerekiyor. Ayrıca daha ileriye yönelik bir proje oluşturmak istiyorsanız blog yazarlığı ile bir arada satış ortaklığı yapmak iyi bir fikir olabilir. Henüz internet reklam ve pazarlama alanına yeni adım atmış olmanız bunları öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Biraz çaba gösterip online kurslara katılırsanız zaten blog açmanın ne kadar kolay olduğunu kendiniz göreceksiniz. Buna ilave olarak satış ortaklığı yapmayı öğrenmek istiyorsanız zaten bunun eğitimini veren Goomass gibi çok değerli Türkçe kaynaklar var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir