Anket Doldur Para Kazan

Anket doldurma işi için ilk olarak kendinize sıfırdan bir mail adresi açmanızı tavsiye ediyorum. Bu mail sadece bu amaçla kullanılacağı için gelen anketleri gözden kaçırmaz ve gereksiz mailler arasında kaybolmazsınız. Yeni bir mail adresine sahip olduktan sonra güvendiğiniz anket sitelerine üyelik aşmasında sizden istenilen tüm ayrıntıları üşenmeden doldurmanız gerekiyor. Pek çok insan tembellik yaparak bunu göz ardı etmeyi tercih ediyor, ancak daha fazla anket almak için bu gerçekten çok önemlidir. Anket siteleri sizin sosyal durumunuz, medeni haliniz, sağlık durumunuz gibi ince ayrıntıları isteyecektir. Çünkü anket siteleri çoğu zaman sizin profil bilgilerinizle uyumlu olan anketleri size gönderirler. Örnek olarak; çocuk bezi üreten bir şirketin anket sitelerinden biri ile 100 bin kişilik bir anket anlaşması yaptığını düşünün. Burada hedef kitle evli ve çocuklu olan üyelerdir. O yüzden daha fazla anket almak istiyorsanız asla profil bilgilerinizde açık alan bırakmayın.

En popüler olan 15-20 tane anket sitesine üye olmanız size belli bir miktar kazanç getirecektir. Anket doldurma işinde dikkate alınacak konu çok sayıda şirkete üye olmak değil en popüler olan güvenilir firmalar ile çalışmaktır. Özellikle İngilizce olan ve ülkemizde anket çalışmaları yapmayan şirketlere üye olmak için boşa zaman harcamayın. Bunlar çoğu zaman yaşadığınız konum olarak ilgilenmedikleri bir bölgede yaşadığınız için size anket göndermezler. Pek çok yabancı anket firması zaten ülkemizde çalışma yapıyor. Toplamda yerli şirketler dahil 15 tane sağlam anket sitesine kayıt yaptırmak yeterli olacaktır. Her bir anket firması size her ay ortalama olarak 5 tane anket gönderecektir. Bunların her birine ödenen miktar 5-10 TL arasında olsa yaklaşık olarak aylık 500 TL gibi bir tutar elinize geçer.

Anket siteleri katıldığınız her bir araştırma için hesabınıza hak ettiğiniz kazancı işler ve ay sonunda toplam bedel size genelde paypal yoluyla gönderilir. Anket doldurarak para kazanan insanların mutlaka bir paypal hesabına sahip olmasında yarar var. Tüm şirketler bu elektronik cüzdan servisi ile çalışmıyor ama mutlaka ihtiyacınız olacak. Bu hesaba sahip olmak son derece kolaydır. Paypal.com üzerinden üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra sizden istenilen hesap doğrulama işlemlerini yapmanız durumunda hesabınız onaylanır. Böylece hesaba gelen parayı istediğiniz zaman banka hesabına aktarma şansına sahip olursunuz. Anket doldurarak para kazandıran siteler genel olarak ay başında ya da yeni ayın ilk haftasında yapıyor. Ay sonunda hesaplarda biriken tüm kazançlar hesaplanıyor ve hak ettiğiniz kazanç daha önceden belirlemiş olduğunuz yöntemle sizin hesabınıza aktarılıyor. Anket doldur para kazan sloganı ile yola çıkan onlarca anket sitesi olduğunu ve bunları iyi kullanmayı becerirseniz en azından bir ek gelir şansınız olduğunu gözden kaçırmayın. Çok büyük bir beklenti ile anketle kazanç işine girmek zaten mantıksızdır. Her ne kadar sonuna kadar zorlasanız bile aylık kazanç çoğu zaman 750 TL üzerine çıkmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir